ropita linda

725 Pins
 3w
Collection by
the video shows how to sew jeans for beginners
𝚃𝚎 𝙰𝚢𝚞𝚍𝚘 𝚊 𝙰𝚙𝚛𝚎𝚗𝚍𝚎𝚛 𝙲𝚘𝚜𝚝𝚞𝚛𝚊 on Instagram: "🪡Comenta "QUIERO" si quieres Aprender Costura y Molderia desde cero 👕Obtén curso completo al precio de una playera 🧶 Síguenos para más tips para que emprendas desde casa 👇👇👇 #coser #maquinadecoser #diseñodemodas ✨️Créditos: costurerasemprendedoras - TikTok"
the baby's pajamas are pink and white with pandas on them, along with a rubber ducky toy
NERMİN ATAK on Instagram: "Böyle bir yöntem daha önce gördünüzmü 🩷 Bence şuan kalkıp denemek isteyeceksiniz 😍 . Giydiğiniz pijamadan pratik kesim yapabilirsiniz tek fark pijamayı tersine çeviriyoruz bir parçayı diğer paçanın içine geçiriyoruzki ağ ölçüsü olduğu gibi çıksın büyük kolaylık sağlıyor . Ben çizmeden kestim ama sizler mutlaka çizerek kesim yapın dar olan kısımları düzeltmek için . Çekim yaparken zorlandığım için biraz düzeltmeler yaptım sizler daha iyi yaparsınız Ama mantık bu şekilde pratik kesim kolaylığı Şimdiden kolay gelsin yapacak arkadaşlara . Hayırlı akşamlar diliyorum mutlu hafta sonlarınız olsun görüşmek üzere 🤗❤️ . #pratik#kesim#pijama#pijamatakımı #dikişmakinesi #dikişdersleri #dikişkursu #dikişfikirleri"
Donnaclau Store on Instagram: "Vestido midi transpassado - TAM 36 ao 42 Vestido 499,90" Plus Size, Vestidos, Maxi Dress, Moda, Robe, Midi
Donnaclau Store on Instagram: "Vestido midi transpassado - TAM 36 ao 42 Vestido 499,90"
a surfboard laying on top of a wooden table
Vanessa Oliveira on Instagram
𝐄𝐋 𝐕𝐄𝐒𝐓𝐈𝐃𝐎𝐑 on Instagram: "SHOP NOW✨⚡️ Elegí tu item favorito 💕" Instagram, Shopping, Shop, Shop Now, Instagram Shop, On Instagram, Linda, December
𝐄𝐋 𝐕𝐄𝐒𝐓𝐈𝐃𝐎𝐑 on Instagram: "SHOP NOW✨⚡️ Elegí tu item favorito 💕"
Boho, Model, Giyim, Mode Wanita, Style, Trendy, V Neck
Fashion, Outfit, Simple Outfits, Boho Outfits
Beautiful Dresses, Dress, Moda Femenina, Elegant Dresses
the back of a man's head in black and white
All Girls' Things on Instagram: "Very Easy Beret Making Video #trending2024 #selflearning #easysewing #CreativeCrafting #freetutorial #easytolearn #howtosew #Handmade #crafting #sewinghacks #howtomake #reelsfypシ #howto #diycrafts #diyideas #allgirlsthings #selfimprovementdaily #trending #virals #crafts #beret #hats #hat"
Acessórios que vão do Casual ao Sofisticado
Eu adoro tornar o look mais casual, ou mais elegante, neste caso, adicionei elementos como os acessórios nesse look mais neutro, e transformei da forma que mais gostei, qual vocês mais gostam?
Boho Fashion, Casual Looks, Womens Fashion, Ladies Fashion
Clothes, Styl