Antik

Antik eşyaları bulmanın ve restorasyonunun keyfini çıkarın. Antik eşya koleksiyonunuzu genişletmek veya mevcut antik eşyalarınızı restore etmek için ilham verici fikirler keşfedin.
Ekmek, şarap ve zeytinyağının anavatanı Antik Akdeniz'in en güzide mutfaklarından biri olan, dünyanın ilk gurmelerini ve şeflerini yetiştiren Antik Roma'da hayal edebileceğinizden çok daha zengin bir mutfak kültürü vardı. Antik çağlarda yaşayan insanlar ne yiyorlardı diye merak ediyorsanız eğer bu tarif oldukça ilgi çekici. Bir nevi antik çağ atıştırmalığı sayılabilecek olan bu tarif için bir hayli sarımsak gerekiyor! Resim, Antik, Roma, Moose Art

Ekmek, şarap ve zeytinyağının anavatanı Antik Akdeniz'in en güzide mutfaklarından biri olan, dünyanın ilk gurmelerini ve şeflerini yetiştiren Antik Roma'da hayal edebileceğinizden çok daha zengin bir mutfak kültürü vardı. Antik çağlarda yaşayan insanlar ne yiyorlardı diye merak ediyorsanız eğer bu tarif oldukça ilgi çekici. Bir nevi antik çağ atıştırmalığı sayılabilecek olan bu tarif için bir hayli sarımsak gerekiyor!

Avatar
Onedio Yemek